در صورت عضویت و استفاده از سی می پلاس شما با تمام شرایط و قوانین زیر موافقت کرده اید و ملزم به رعایت کلیه موارد آن می باشید. در غیر اینصورت لطفا از این سایت استفاده نفرمایید.

1- کلیه مطالب درج شده، تصاویر، فایل ها و فعالیتهایی که در این سایت توسط شما و دیگر کاربران صورت می گیرد باید کاملا مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران و بر مبنای اصول اخلاقی و احترام به حقوق و منافع همه افرادی باشد که از این سایت به هر نحو استفاده می کنند.

2- راه اندازی هرگونه وب سایت با موضوع دانلود و فعالیت هایی که به هر نحو باعث مصرف بیش از حد منابع سرورهای سی می پلاس شود مانند (و نه محدود به) دانلود موزیک و فیلم مجاز نمی باشد.

3- ایجاد اختلال در روند سرویس دهی به هر نحو و استفاده نادرست از خدمات ارائه شده به صورت عمدی یا غیر عمدی، بدون اطلاع قبلی باعث بسته شدن حساب کاربری شما خواهد شد.

4- رفع هرگونه ایراد و مشکلی که به دلیل ایجاد تغییرات، اضافه کردن و یا دستکاری در کدهای وب سایت به وجود آمده باشد، شامل پشتیبانی رایگان سی می پلاس نمی شود.

5- تمام مطالب، تصاویر، فایل ها و ... که در وب سایت خود قرار می دهید جزء اطلاعات شخصی شما محسوب نخواهد شد و به صورت عمومی انتشار داده می شود. بنابراین مسئولیت درج هرگونه اطلاعات شخصی در وب سایت مانند (و نه محدود به) شماره تلفن، شماره شناسنامه، شماره حساب بانکی و ... برعهده خود شما است و سی می پلاس هیچ مسئولیتی در قبال عواقب پس از آن نخواهد داشت.

6- درج هر نوع نظر و مطلب و یا تصویری در این سایت نباید توهین آمیز، گمراه کننده، تهدید آمیز، غیر اخلاقی، مبتذل و سیاسی باشد. همانطور که پیشتر نیز ذکر شد، تمام بخشهایی که کاربران مجاز به قرار دادن مطلب و تصویر و ... می باشند باید کاملا مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

7- تیم سی می تمام سعی خود را خواهد کرد که در اسرع وقت به مشکلات و سوالات کاربران پاسخ دهد، ولی با این وجود امکان پاسخگویی آنی و 24 ساعته وجود ندارد و ممکن است دریافت پاسخ حتی تا چند روز هم به طول بینجامد.

8- گارانتی بازگشت وجه شامل هزینه ثبت دامنه نمی شود و از آنجایی که دامنه به اسم و با مالکیت کاربر ثبت می شود در صورت درخواست لغو سرویس و بازگشت وجه، هزینه آن (مطابق با هزینه درج شده در بخش ثبت دامنه سی می پلاس) از هزینه سرویس خریداری شده کسر و باقی آن به حساب کاربر برگشت داده خواهد شد.

9- در صورت دریافت هرگونه گزارش تخلف، شکایت و یا مشاهده هرگونه شواهد مبنی بر انجام فعالیت های مغایر قوانین کشور، سی می پلاس این اختیار را دارد که وب سایت مورد نظر را جهت بررسی مسدود و از دسترسی کاربر به سایت جلوگیری نماید.

10- مسئولیت محتوای سایتهایی که از سایت سی می پلاس به آنها لینک شده است به عهده صاحبان خود آن سایتها خواهد بود و قرار دادن لینک یا تبلیغ آنها در سایت سی می پلاس به منزله تایید محتوای آنها نخواهد بود.

11- تمام کاربرانی که به هر نحو از خدمات سی می پلاس استفاده می کنند به عنوان یک وظیفه اخلاقی موظف به گزارش موارد تخلف کاربران خاطی می باشند.

12- وظیفه ما به عنوان سرویس دهنده، حفظ و نگهداری تمام اطلاعات و محتوایی است که شما در وب سایت خود قرار داده اید. با این وجود از آنجایی که در دنیای مجازی، هیچ امنیتی تضمین شده نیست و بسیاری از مسائل خارج از محدوده امکانات و دسترسی ما می باشد، مسئولیت سرقت اطلاعات، حذف اطلاعات شما و یا هرگونه پیشامد غیر معمول به صورتی که خارج از محدوده امکانات و توانایی ما باشد بر عهده ما نخواهد بود. با این وجود تیم فنی سی می پلاس تمام سعی خود را برای جلوگیری از رخدادن هرگونه مشکل خواهد کرد.

13- بدیهی است که در صورت عدم رعایت هر یک از موارد ذکر شده در بالا، حساب کاربری فرد خاطی بدون اخطار قبلی مسدود خواهد شد و در صورت عدم پیگیری خود کاربر، بعد از چند روز حساب کاربری فرد خاطی به طور کل حذف خواهد شد و در صورت تکرار از دسترسی وی به سایت جلوگیری خواهد شد.

14- توجه داشته باشید که با وجود سعی در اطلاع رسانی به موقع، هر زمان امکان تغییر در شرایط و ضوابط بدون اطلاع قبلی وجود دارد و تمام کاربران ملزم به مطالعه و رعایت قوانین جدید خواهند بود.

ساخت سایت رایگان

شما می توانید 6 روز به صورت رایگان از تمام امکانات سایت ساز سی می پلاس استفاده کنید و در صورتی که از خدمات و امکانات آن راضی بودید حساب خود را به یکی از تعرفه های موجود ارتقاء دهید. ما از اولین قدم با شما همراه خواهیم بود.

همین الان عضو شوید