پشتیبانی
تیکت

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ارسال درخواست پشتیبانی
پشتیبانی
واتس‌اپ

پشتیبانی و مشاوره رایگان

۰۹۰۲۷۵۳۰۵۵۰

سوالات متداول

اگر سوال و یا نیاز به مشاوره قبل از خرید دارید با ما تماس بگیرید

در ابتدا آدرس وب سایت شما به صورت you.seeme.plus خواهد بود. اما بعد از ارتقاء حساب به هر یک از تعرفه ها شما می توانید آدرس اختصاصی خود را به صورت www.yourname.ir داشته باشید.
از آنجایی که ویرایشگر صفحات سی می پلاس Drag and Drop است، شما محدود به استفاده از هیچ یک از قالب های آماده نیستید. به راحتی می توانید آنچه را که در ذهن دارید فقط با کشیدن و رها کردن بسازید.
بله، تمام وب سایت های ساخته شده با سی می پلاس کاملا واکنش گرا و سازگار با تمام دستگاه ها از جمله گوشی های موبایل هستند. کاربران، وب سایت شما را بدون هیچ مشکلی در تبلت و گوشی خود خواهند دید.
خیر، ما تمام خدمات مربوط به وب سایت ها از جمله فضای میزبانی را در یک بسته کامل ارائه کرده ایم. وب سایت شما بر روی قدرتمند ترین سرورهای کشور انگلیس میزبانی می شود.
بله، از آنجایی که سئو و امنیت دو فاکتور مهم در هر وب سایت می باشد، شما این امکان را دارید که با پرداخت هزینه اندکی به صورت سالیانه برای وب سایت خود گواهی‌نامه SSL خریداری کنید.
آموزش ساخت سایت با سایت ساز سی می پلاس

ساخت سایت رایگان

شما می توانید 6 روز به صورت رایگان از تمام امکانات سایت ساز سی می پلاس استفاده کنید و در صورتی که از خدمات و امکانات آن راضی بودید حساب خود را به یکی از تعرفه های موجود ارتقاء دهید. ما از اولین قدم با شما همراه خواهیم بود.

همین الان عضو شوید