سئو (SEO) چیست؟

در فضای اینترنت همیشه رقابت کسب و کارها بر سر نمایش داده شدن وب سایت آن‌ها در صفحه اول گوگل بوده است. کسب و کارها برای اینکه بتوانند در این رقابت پیروز شوند دست به دامان سئو (SEO) شده‌اند. سئو که مخفف عبارت Search Engine Optimization است به معنای بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو است و به همه کارهایی اشاره دارد که برای بهبود رتبه وب سایت خود در گوگل انجام می‌دهید. درواقع به زبان ساده سئو همان رعایت اصولی فاکتورهای مد نظر گوگل در طراحی وب سایت و تولید محتوا است.

جهت مشاوره با ما تماس بگیرید
سئو
تحقیق کلمات کلیدی

تحقیق کلمات کلیدی

به عنوان صاحب یک کسب و کار باید بدانید که مشتریان و کاربران مخاطب شما چه کلمات و عباراتی را در موتورهای جستجو از جمله گوگل برای حل مشکل، دریافت پاسخ سوالات خود و یا پیدا کردن کسب و کارهای مشابه شما جستجو می کنند.

تولید محتوای ارزشمند و هدفمند

بعد از پیدا کردن کلمات کلیدی مربوط به هر کسب و کار، تولید محتوای ارزشمند و هدفمند که نیاز کاربران را پاسخ بگوید یکی از اساسی‌ترین مسائل سئو از بین تمامی فاکتورهای آن می باشد.

تولید محتوا
بک لینک سازی

بک لینک سازی صحیح و هدفمند

یکی دیگر از مهم‌ترین فاکتورهایی که در سئو و افزایش رتبه سایت شما در گوگل تاثیر بسیاری دارد، بک لینک‌ها هستند. در واقع بک لینک‌ها بخش مهمی از پازل افزایش رتبه سایت هستند. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که هر بک لینکی از نظر گوگل ارزشمند نیست.

ساخت سایت رایگان

شما می توانید 6 روز به صورت رایگان از تمام امکانات سایت ساز سی می پلاس استفاده کنید و در صورتی که از خدمات و امکانات آن راضی بودید حساب خود را به یکی از تعرفه های موجود ارتقاء دهید. ما از اولین قدم با شما همراه خواهیم بود.

همین الان عضو شوید