پورتال چیست؟

پورتال ها نوعی وب سایت، با ویژگی خاص هستند. در واقع پورتال به وب سایتی گفته می شود که، علاوه بر امکان خواندن مطالب برای کاربران، ویژگی های دیگری مانند عضویت و فعالیت کاربران نیز داشته باشد. به عنوان مثال یک وب سایت فروشگاهی، یک پورتال است، که به کاربران این امکان را می دهد تا بتوانند محصول مورد نظر را به سبد خود اضافه کنند و از طریق پنل مدیریت خود، وضعیت سفارش و رسید محصول را پیگیری کنند.

طراحی پورتال خود را شروع کنید
طراحی پورتال
انواع مختلف پورتال

انواع مختلف پورتال

پورتال ها انواع مختلفی دارند که در هنگام طراحی پورتال باید به نوع آن توجه داشته باشید. اگر که یک شرکت قصد راه اندازی یک پورتال را داشته باشد، نیاز است تا طراح را آگاه کند. پورتال ها می توانند، فروشگاهی، ورزشی، آموزشی، تبلیغاتی، سیستم های داخلی برای اعضاء و... باشند.

تعرفه های طراحی پورتال

چرا نیاز به یک پورتال دارید؟

امروزه طراحی پورتال، بخش مهمی از فعالیت های مجازی و اینترنتی است. هر کسب و کاری برای اینکه بتواند برخی از خدمات خود را به صورت غیر حضوری ارائه دهد نیاز دارد تا پورتال اختصاصی طراحی کند. پورتال ها می توانند کمک کنند تا فعالیت ها به صورت دقیق و در مدت زمان بسیار کوتاهی انجام شوند.

بیشتر بخوانید
پورتال اختصاصی

ساخت سایت رایگان

شما می توانید 6 روز به صورت رایگان از تمام امکانات سایت ساز سی می پلاس استفاده کنید و در صورتی که از خدمات و امکانات آن راضی بودید حساب خود را به یکی از تعرفه های موجود ارتقاء دهید. ما از اولین قدم با شما همراه خواهیم بود.

همین الان عضو شوید